UPIS U 1. RAZRED

ZA ŠK. GOD. 2018./2019.

Obavijest Gradskog ureda za obrazovanje

Poziv roditeljima

Termini testiranja za upis u 1. razred:

- 29. 5. u 10.00 sati

- 6. 6. u 16.00 sati

Za testiranje roditelji mogu prijaviti djecu školskoj psihologinji Ireni Rasonji bez obzira na pregled kod školske liječnice. Ostali će termini testiranja u školi biti objavljeni naknadno.

23. OŽUJKA 2018. GODINE ZAVRŠEN JE JAVNI POZIVI ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE TERENSKE  NASTAVE.

OTVARANJE PONUDA ODRŽAT ĆE SE 10. TRAVNJA U 10.40.

ODABIR DAVATELJA USLUGE ODRŽAT ĆE SE NA RODITELJSKOM SASTANKU 13. TRAVNJA U 17.00 SATI.

ZDRAVLJE

ŠKOLSKA AMBULANTA

ŠKOLSKA LIJEČNICA

PREVENCIJA OVISNOSTI

(PREUZMI KLIKOM NA SLIKU)

« Lipanj 2018 »

UPIS U SREDNJU ŠKOLU

KORISNE INFORMACIJE I LINKOVI ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU

MREŽNA STRANICA NACIONALNOG INFORMACIJSKOG SUSTAVA PRIJAVA I UPISA U SREDNJE ŠKOLE

SVE O UPISIMA U SREDNJE ŠKOLE 2018./2019. ŠKOLSKE GODINE

KALENDARI

ŠKOLSKA GODINA 2017./2018.

KALENDAR AKTIVNOSTI

REGULACIJA PARKINGA
Autor: Zoran Čorkalo, 1. 12. 2017.

Poštovani!

Od 2. polugodišta krećemo s drugačijom regulacijom parkiranja na parkingu OŠ Ivana Gundulića. Parkirališni prostor u prvome redu koriste djelatnici OŠ Ivana Gundulića. Roditelji mogu koristiti parking u vrijeme dovoženja i odvoženja djece uz minimalno zadržavanje. U jutarnjim satima to je u vremenu do početka 1. sata, dakle do 8.00 sati, u popodnevnim satima roditelji dolaze neposredno prije završetka boravka, a najranije u 15. 20. U vremenu popodnevnog dežurstva roditelji mogu dolaziti od 15.30 do 17.00 sati uz minimalno zadržavanje. Roditelji koji osobnim vozilom dolaze u školu zbog informacija kod razrednika ili predmetnog učitelja, mogu to učiniti uz prethodnu najavu tajništvu škole neposredno prije dolaska. Najava dolaska ne znači i sigurno parkirno mjesto zbog ograničenog broja mjesta. Svi oni koji nisu djelatnici OŠ Ivana Gundulića ni roditelji učenika naše škole, morat će dokazati temeljem čega su u prethodnom razdoblju mogli koristiti parkirališni prostor škole i hoće li temeljem istoga moći dalje koristiti školski parking.                                                                                                                                                     Ravnatelj Osnovne škole Ivana Gundulića                                                                            Zoran Čorkalo, prof.