« Listopad 2018 »

KALENDARI

KALENDAR AKTIVNOSTI

REGULACIJA PARKINGA
Autor: Zoran Čorkalo, 1. 12. 2017.

Poštovani!

Od 2. polugodišta krećemo s drugačijom regulacijom parkiranja na parkingu OŠ Ivana Gundulića. Parkirališni prostor u prvome redu koriste djelatnici OŠ Ivana Gundulića. Roditelji mogu koristiti parking u vrijeme dovoženja i odvoženja djece uz minimalno zadržavanje. U jutarnjim satima to je u vremenu do početka 1. sata, dakle do 8.00 sati, u popodnevnim satima roditelji dolaze neposredno prije završetka boravka, a najranije u 15. 20. U vremenu popodnevnog dežurstva roditelji mogu dolaziti od 15.30 do 17.00 sati uz minimalno zadržavanje. Roditelji koji osobnim vozilom dolaze u školu zbog informacija kod razrednika ili predmetnog učitelja, mogu to učiniti uz prethodnu najavu tajništvu škole neposredno prije dolaska. Najava dolaska ne znači i sigurno parkirno mjesto zbog ograničenog broja mjesta. Svi oni koji nisu djelatnici OŠ Ivana Gundulića ni roditelji učenika naše škole, morat će dokazati temeljem čega su u prethodnom razdoblju mogli koristiti parkirališni prostor škole i hoće li temeljem istoga moći dalje koristiti školski parking.                                                                                                                                                     Ravnatelj Osnovne škole Ivana Gundulića                                                                            Zoran Čorkalo, prof.