« Srpanj 2020 »

SVETKOVINA LJEPOTE I DOBROTE
Autor: Zoran Čorkalo, 22. 12. 2019.

18. prosinca u školskoj se blagovaonici održao božićni koncert - svetkovina ljepote i dobrote. U prostoru u kojemu naši učenici blaguju svoje svakodnevne obroke, tu su nam večer naši učenici pod vodstvom svojih učiteljica i učitelja priredili nezaboravnu gozbu. Glazba, pjesma i krasnoslov bili su na meniju, a naša su duhovna nepca uživala u svakom priređenom zalogaju. I vizualna preobrazba naše blagovaonice bila je u skladu s milozvučnim izvedbama naših učenika - triptih u pozadini, koji je oslikala prof. Darija Odorčić Matijević, svojim je prikazom zimskog nokturna, pridonio miru i pritajenoj radosti koji su preplavili sve prisutne. Kroz Koncert su nas sigurno, ali i dječje opušteno i razigrano vodili Ana Leticia Jagatić, učenica 3. b razreda, i Bela Bartul Vuković, učenik 4. a razreda. Hvala svima koji su svojim trudom pridonijeli da prvo polugodište privedemo kraju na najljepši mogući način.

Uvodni govor