PROGRAM JAVNIH POTREBA U OSNOVNOM ODGOJU I OBRAZOVANJU GRADA ZAGREBA ZA 2018.

« Veljača 2020 »

INFORMACIJE

POČETAK DRUGOG POLUGODIŠTA
Autor: Zoran Čorkalo, 3. 1. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Još su jedni praznici za nama. Nadam se da ste se odmorili, ali i iskoristili vrijeme praznika za druženje i neke aktivnosti kojima se niste stigli baviti za vrijeme nastave. Svima želim još jednom sve najbolje u novoj godini - puno zdravlja, radosti i mira. Drugo polugodište obiluje raznim nastavnim i izvannastavnim aktivnostima i svatko će nešto moći pronaći za sebe. Kalendar školskih aktivnosti bit će uskoro objavljen na našoj mrežnoj stranici. Najvažnija informacija za sada je ona koja se odnosi na prvi dan nastave u drugom polugodištu.

Nastava počinje u utorak, 7. siječnja u 8.00 sati za sve učenike razredne i predmetne nastave. Dežurstvo za učenike razredne nastave organizirat će se, kako je to uobičajeno, od 7.00 sati. Za učenike predmetne nastave tjedan od 7. do 11. siječnja bit će A-tjedan.

U prvom nastavnom tjednu bit će i prva radna subota, 11. siječnja. Nastava će se u subotu održati prema rasporedu za ponedjeljak. Učenici predmetne nastave tada će imati najviše sedam sati, a 6. i 7. sat bit će skraćeni na 30 minuta. Učenici razredne nastave u subotu će imati samo jutarnji dio nastave, odnosno taj dan neće biti produženoga boravka kao ni jutarnjeg dežurstva. Za sve učenike korisnike školske kuhinje u subotu će biti organizirani doručak i ručak.

Sretno svima!