« Srpanj 2020 »

OGRANIČAVANJE KRETANJA U PROSTORIMA ŠKOLE
Autor: Zoran Čorkalo, 10. 3. 2020.

Obavijesti koja se odnosi na ograničavanje kretanja u prostorima škole, a koja je objavljena na mrežnim stranicama naše škole glasi:

Mole se roditelji i pratitelji da ne odlaze do razreda i/ili drugih školskih prostorija, već da svoj dolazak u školu ograniče isključivo na prostor ispred porte ili školsko predvorje izuzev u slučaju dolaska na individualne informacije i zakazane sastanke ili u slučaju pomoći pri nošenju stvari za roditelje prvašića ponedjeljkom i petkom.

DOPUNA PRETHODNOJ OBAVIJESTI: Posebno se mole roditelji prvaša da prilikom dovođenja ili odvođenja učenika ponedjeljkom i petkom ne ulaze u prostore učionica.

Prostor škole ovih je dana pod posebnom brigom. Da bismo većinu dana mogli održati razinu higijene prostora kao i što veću sigurnost od vanjskih utjecaja, donesena je odluka o ograničenom kretanju školskim prostorima, bez obzira radilo se o roditeljima, pratiteljima ili posjetiteljima bilo koje vrste osim u slučajevima koji su navedeni u gornjoj obavijesti.

U tom će se smislu od sutra, 11. ožujka vrata između prostora ispred porte i predvorja škole zaključavati, i to od 8.00 sati.

Poštovani roditelji, molimo vas za razumijevanje i poštivanje donesenih mjera. Važno je da ih se svi pridržavamo, u prvom redu zbog sigurnosti i zdravlja naših učenika.