UPLATNICE ZA 10. MJESEC

ZA PREHRANU I PRODUŽENI BORAVAK POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

11. 11.

12. 11.

POSLANE SU UPLATNICE ZA PRODUŽENI BORAVAK ZA 5. I 6. MJESEC PREMA NAPUTKU GRADSKOG UREDA ZA OBRAZOVANJE

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.

« Prosinac 2020 »

ŠTO NAPRAVITI U SLUČAJU POTRESA

UČIONICE / ŠKOLSKO DVORIŠTE

NAČIN IZVOĐENJA NASTAVE NA DALJINU
Autor: Zoran Čorkalo, 15. 3. 2020.

Učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) uz podršku svojih roditelja pratit će obavijesti i nastavne materijale koje će im slati njihove učiteljice i učitelj putem već uobičajenih i uhodanih kanala komunikacije – putem e-pošte, Vibera, WhatsAppa, Facebooka i sl. Uz to pratit će i obrazovne sadržaje na 3. programu Hrvatske televizije (HRT 3).

Učenici predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) dužni su svaki dan (od ponedjeljka, 16. ožujka) pratiti svoju virtualnu učionicu kao i elektronsku poštu. Učenik je dužan u određenom danu provjeriti ima li novih sadržaja najmanje iz onih premeta koje bi i inače imao po rasporedu za taj dan. Osim toga učenik je dužan pratiti nastavu putem HRT 3 i preko Sportske TV prema rasporedu za svoj razred. Raspored će biti objavljen na mrežnim stranicama škole.

Ako učenik tijekom cijeloga dana ne pokaže nikakvu aktivnost, smatra se da je taj dan učenik izostao s nastave za što  predmetni učitelj preko razrednika ili sam razrednik traži od roditelja ispričnicu u obliku elektronske pošte. Zadane aktivnosti učenici mogu odraditi bilo kada tijekom dana ili onda kada je to s učenicima dogovorio predmetni učitelj. Tijekom trajanja nastave na daljinu učitelji će učenike pratiti bilješkama (vrednovanje kao učenje i vrednovanje za učenje), a bilješke će evidentirati u e-Dnevnik.

Učenici se u virtualnom okruženju moraju primjereno ponašati, što znači da vrijede ista pravila primjerenog ponašanja i ophođenja kao u školi, odnosno u učionici za vrijeme nastave. Za neprimjerene oblike ponašanja učenici mogu snositi posljedice.

Roditelji i učenici mole se za strpljenje pri pokušaju prijave na Office365 i u svoje virtualne učionice preko Teamsa. Carnet u suradnji s Microsoftom pokušava riješiti problem zagušenja sustava. Dok se sustav ne normalizira, sva će komunikacija ići preko elektronske pošte i mrežne stranice škole.

Raspored praćenja nastave putem HRT 3 i Sportske TV!

Raspored prikazivanja na HRT 3:

RAZRED TERMIN
1. razred 8.00 - 10.00
2. razred 10.00 - 12.30
3. razred 13.00 - 16.00
4. razred 16.00 - 19.00

Raspored prikazivanja na Sportskoj TV (SPTV)

RAZRED TERMIN PREDMETI
5. razred 8.00 - 9.30 MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM