« Srpanj 2020 »

OTEŽANA PRIJAVA U VIRTUALNE UČIONICE
Autor: Zoran Čorkalo, 18. 3. 2020.

Tijekom cijeloga jutra javljaju se problemi s prijavom na Office365 i aplikaciju Teams zbog opterećenosti sustava. S vašim tabletima, laptopima, kompjutorima i mobitelima je sve u redu kao i s vašim korisničkim oznakama i lozinkama. Radi se na otklanjanju poteškoća, a vaša je obaveza da tijekom dana provjerite možete li se prijaviti u svoje virtualne razrede.

Vaša korisnička oznaka je u obliku ime.prezime@skole.hr i uz pripadajuću lozinku služi za prijavu na e-Dnevnik, Carnetov webmail, Office 365 za škole (Teams).

Vaša e-mail adresa može imati dva oblika, npr. moja e-mail adresa glasi:

zoran.corkalo@skole.hr ili zoran.corkalo@os-igundulica-zg.skole.hr.

To su dva oblika iste e-mail adrese i takve adrese imaju svi učenici i učitelji naše škole. Oba se oblika mogu podjednako koristiti u slanju i primanju e-pošte, no kao korisničku oznaku koristite samo oblik ime.prezime@skole.hr (neke e-adrese mogu uz prezime imati i broj koji služi razlikovanju korisnika s jednakim imenom i prezimenom).

U slučaju da zakaže Carnetov mail, možete mi se obratiti na drugu adresu e-pošte: zcorkalo@gmail.com.