« Srpanj 2020 »

BOLJI PRISTUP APLIKACIJI TEAMS
Autor: Zoran Čorkalo, 18. 3. 2020.

U ovim trenutcima prijava na sustav funkcionira puno bolje pa je možda prilika za neke akcije koje će pomoći da i ubuduće komunikacija preko aplikacije Teams bude bolja. Svojim virtualnim razredima možete pristupiti preko prijave u Office 365 za škole i aplikacije Teams koja je dio toga paketa, no bolja je opcija ako aplikaciju Teams instalirate na svoja računala. Oni koji imaju tablete ne moraju instalirati Teams jer je već instalirana. Dakle, oni koji imaju laptope ili stolna računala trebali bi, radi lakše i brže prijave, instalirati aplikaciju Teams na svoja računala. Instalaciju možete napraviti na sljedeći način:

1. preuzmite aplikaciju Teams s poveznice: https://products.office.com/hr-hr/microsoft-teams/download-app
  2. pokrenite instalaciju i čekajte da se aplikacija instalira
  3. u prozor za prijavu upišite svoju e-adresu (ime.prezime@skole.hr)
  4. nakon toga pojavi se Carnetov prozor za prijavu u koji upisujete korisničku oznaku (e-adresu kao i u prethodnom koraku) i lozinku (podatci kojima se prijavljujete na e-Dnevnik)
  5. aplikacija Teams je instalirana na vaše računalo.