« Srpanj 2020 »

LJUBAVI, STRAHOVI I NEDOSTAJANJA
Autor: Zoran Čorkalo, 2. 4. 2020.

U suradnji s učenicima i roditeljima učiteljica Sanela Škevin napisala je novi članak objavljen na Školskom portalu. Članak je aktualan, inspirativan i ohrabrujuć.

"Jučer smo imali SAT RAZREDNIKA. Uvijek ponedjeljkom prvi sat. Zadala sam zadatak i  djeci i roditeljima. A zadatak je bio jutarnji intervju, uz kavu i čaj. Jedni drugima postavit će pet pitanja i zapisati sugovornikove odgovore.

Zanimalo me kako se obitelji osjećaju nakon dva tjedna izolacije, što im nedostaje, boje li se čega, kako krate vrijeme.

Vrlo brzo su mi poslali odgovore, ali i neke fotografije. Sretni su što su zajedno, živi i zdravi. Shvaćaju vrijednost obitelji.

Obitelji postaju čvršće, jače se povezuju i to je izvrsno unatoč svemu što nas tišti."

Članak u cijelosti možete pročitati pod poveznicom Ljubavi, strahovi i  nedostajanja.