« Srpanj 2020 »

ORGANIZACIJA NASTAVE OD 25. SVIBNJA
Autor: Zoran Čorkalo, 23. 5. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

U ponedjeljak, 25. 5. počinje nastava za učenike razredne nastave. Nastavu će osim razrednih učiteljica i učitelja održati i učitelji predmetne nastave Engleskoga jezika, Njemačkoga jezika, Glazbene kulure i Vjeronauka.

Nastava u ponedjeljak počinje u 8.00 sati i održava se po redovnom rasporedu. Nakon jutarnjeg dijela nastave slijedi, kako je to uobičajeno, produženi boravak do 17.00. Učenici koji ne idu na boravak nakon ručka odlaze kućama, a po učenike koji ostaju na boravku roditelji najranije mogu doći u 15.30.

Roditelji/pratitelji ne ulaze u školu, a učenici samostalno ulaze i izlaze iz škole pazeći na dezinfekciju ruku i obavezno nošenje papuča u prostoru škole. Prvoga dana nastave učitelji će učenike upoznati s pravilima ponašanja s posebnim obzirom na važnost higijene i održavanje fizičkog razmaka (u smislu izbjegavanja bliskog fizičkog kontakta), upoznat će ih s pravilima ponašanja i postupcima u slučaju potresa nakon čega će u prvom tjednu izvesti i prvu vježbu evakuacije.

Škola je s epidemiološkog stajališta sigurno mjesto, statičari su joj dali zeleno svjetlo, a svojim ćemo je naporima učiniti još sigurnijom.

Dragi učenici, poštovani roditelji, nadam se da se u ponedjeljak vidimo u što je moguće većem broju. Veselim se ponovnom susretu.

Zoran Čorkalo, ravnatelj