UPIS U 1. RAZRED ŠKOLSKE GODINE 2021./2022.
Autor: Zoran Čorkalo, 7. 3. 2021.

Polazak u prvi razred važan je događaj u životu djeteta i njegove obitelji. O upisnoj proceduri roditelji se mogu informirati na našoj mrežnoj stranici (http://os-igundulica-zg.skole.hr/) na kojoj se može pronaći niz informacija o školi kao i informacije o upisu u prvi razred.

Mišljenje stručnog povjerenstva o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta prije upisa u prvi razred daje povjerenstvo škole kojoj prema upisnom području dijete pripada. Jedan dio pregleda školski obaveznici obavljaju kod dr. med. Ivane Bubanj (Služba za  školsku i sveučilišnu medicinu, Laginjina 16, tel. 4843 049; adresa e-pošte: ivana.bubanj@stampar.hr), a drugi dio u Osnovnoj školi Ivana Gundulića kod naše stručne službe - kod psihologinje Irene Rasonje i socijalne pedagogoinje Ivane Turibake.

Za termine pregleda kod školske liječnice potrebna je najava preko aplikacije Terminko (https://www.terminko.com/), a termin testiranja kod naše stručne službe roditeji će dogovoriti telefonom na broj 4854 186. Roditeljima će na raspolaganju biti dvanaest (12) dana po pet (5) termina počevši od 13. travnja. Nakon završeniih pregleda i testiranja slijedi upis koji će se organizirati u vremenu od 9. do 11. lipnja 2021. godine. Kako bismo što bolje organizirali testiranje, a onda i upis, molimo roditelje budućih prvšića da nam se što prije jave i dogovore svoj termin.

VESELIMO SE SUSRETU S VAMA!