SVJETSKI DAN VODA
Autor: Zoran Čorkalo, 26. 3. 2021.

Povodom Svjetskog dana voda naši su učenici od 2. do 8. razreda u okviru Erasmus+ M-Learning projekta uz mentorstvo svojih učitelja izradili mnoštvo digitalnih materijala koristeći se raznim alatima. Dobili smo bogatsvo nastavnih materijala koje smo oblikovali u digitalnu knjigu na čak 111 stranica izrađenu u alatu Book Creator. Knjigu možete pregledati klikom na poveznicu: https://read.bookcreator.com/YUbfA.../a44Y2NLGQeOgfVvGYtQPFA. Učenici su izvodili pokuse, istraživali, izrađivali kvizove znanja o Novom i Starom zavjetu, pisali pjesme, slikali , izrađivali stripove i prezentacije o rijeci Savi na engleskom jeziku, procjenjivali, računali i uspoređivali i sve to prikazali pomoću digitalnih alata kao što su: Kahoot, Wordwall, Powerpoint, Genially, Thinglink, Scratch, Canva, Pic collage, Toony Tool, Word dokument, Geogebra i Bookcreator. Zahvaljujemo učenicima koji su vrijedno radili i njihovim mentorima: Martini Obad, Ani Kordić, Ani Srzić Slaviček, Lari Milić, Tanji Tomaš, Dariji Odorčić Matijević, Ivi Dorić, Nataliji Rogoznici Nađ, Aniti Letici i Henrieti Herjavec Rubčić koji su dio tima Erasmus+ M-Learning projekta.