GEOGRAFIJA U MALOM PRSTU
Autor: Zoran Čorkalo, 18. 4. 2021.

Oni imaju geografiju u malom prstu! - izreka je koja se može primijeniti na naše učenike, a pogotovo na one koji su ove godine sudjelovali na natjecanju iz geografije. Nakon završene školske i županijske razine natjecanja iz geografije, naši su geografi i ove godine pokazali zavidno znanje. Na školskoj razini natjecanja sudjelovalo je 13 učenika (5 učenika petih razreda, 5 učenika šestih razreda i 3 učenika sedmog razreda). Na županijsku razinu natjecanja plasirali su se učenici šestih razreda: Luči Hanževački, Kristina Milković i Ozana Radić i učenici sedmog razreda: Mariela Fiorenini, Ante Pavković i Sven Todorović. Svi su učenici ostvarili izvrsne rezultate i visoke plasmane, a najbolji među njima pozvani su na državno natjecanje. Našu će školu na državnom natjecanju iz geografije predstavljati učenice 6. a razreda: Kristina Milković i Luči Hanževački. Velike čestitke svim natjecateljima kao i njihovoj mentorici prof. Mirjani Vasilj.