ORGANIZACIJA NASTAVE OD 26. TRAVNJA
Autor: Zoran Čorkalo, 23. 4. 2021.

Od 26. travnja nastava će biti organizirana kao i u proteklom tjednu - svi učenici od 1. do 8. razreda nastavu će imati u školi. Izuzetak će biti, prema sadašnjim saznanjima, 4. a razred koji će do zaključno s utorkom, 27. 4. imati nastavu na daljinu. Prema preporuci školske liječnice 5. a razred imao je nastavu na daljinu samo u petak. Način izvođenja nastave za 5. a razred od ponedjeljka ovist će o rezultatima testiranja koji su u tijeku. U slučaju pozitivnoga nalaza, razredu će biti izrečena mjera samoizolacije, a ako nalaz bude negativan, učenici se od ponedjeljka vraćaju na nastavu. Informaciju o tome dobit će učenici i roditelji preko svojih razrednika. O svim drugim situacijama oko organizacije nastave, roditelji i učenici bit će pravovremeno obaviješteni, također preko svojih razrednika i/ili stranice Škole.

S obzirom na negativne nalaze, učenici 5. a razreda od ponedjeljka, 26. 4. na nastavu dolaze u školu!