SVE O UPISU U SREDNJU ŠKOLU
Autor: Zoran Čorkalo, 10. 5. 2021.

Nastavna godina bliži se kraju, a naši su osmaši pomalo nervozni oko mogućih izbora srednje škole. Kako izgleda upisna procedura, što se sve boduje, koji se sve predmeti boduju, koliki su bodovni pragovi, koje će škole moći upisati s obzirom na mogući broj bodova? Samo su neka od pitanja o kojima naši osmaši i njihovi roditelji sve češće razmišljaju i pokušavaju doći do odgovora. U tome će im pomoći naša stručna služba, razrednici i učitelji. Informirat ćemo naše osmaše na različite načine, a jedan od njih je svakako i naša mrežna stranica. Pod poveznicom SVE O UPISIMA U SREDNJU ŠKOLU možete saznati prve informacije o predstojećim upisima, a uskoro će uslijediti i prezentacija o upisu na satu razrednika kao i mogućnost individualnog informiranja od strane naše stručne službe.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje savjetovanje o Nacrtu Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022. Javno savjetovanje otvoreno je u razdoblju od 7. svibnja do 14. svibnja 2021. godine na poveznici E-SAVJETOVANJE