VAŽNE INFORMACIJE ZA POČETAK NASTAVNE GODINE
Autor: Zoran Čorkalo, 25. 8. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Pred nama je još jedna školska godina. Nadam se da ste se odmorili i da ste spremni za nove izazove. Unatoč nepovoljnim okolnostima kojima smo svjedočili u protekle gotovo dvije godine, u našoj se školi dogodilo puno dobrih i pozitivnih stvari. Prilika za nabrajanje bit će kad budemo obilježavali 60. godišnjicu škole koja se planira pred kraj 1. polugodišta. U ovom smo trenutku okrenuti planiranju još jedne izazovne i nepredvidljive školske godine pri čemu ćemo svakako trebati međusobnu podršku i razumijevanje.

Veselim se ponovnom susretu sa svim učenicima, roditeljima i djelatnicima škole. Posebno pozdravljam naše prvašiće i njhove roditelje! Vjerujem da svi dijelimo uzbuđenje prvog polaska u školu. Na sastanku stručne službe Škole, učiteljica prvih razreda i ravnatelja dogovoreno je da se sastanak za roditelje budućih prvašića neće održati prije početka nastavne godine već da će sve potrebne informacije roditelji i učenici dobiti prvi nastavni dan, u ponedjeljak, 6. rujna.

Od sljedeće školske godine imamo povećanje broja razrednih odjeljenja u predmetnoj nastavi tako da ćemo imati dva PETA, dva ŠESTA, dva SEDMA i dva OSMA razreda. Razrednica budućem 5. a razredu bit će prof. biologije i kemije Ivana Buljan, a razrednica budućem 5. b razredu bit će prof. povijesti Zrinka Škarica. Dosadašnji jedan 7. razred podijeljen je na dva razredna odjeljenja tako da ćemo imati 8. a i 8. b razred. 8. a razredu razrednica će biti prof. engleskoga jezika Anita Vidović, a 8. b razredu razrednica će biti prof. biologije i kemije Iva Krajačić Sokol.

Točan raspored prvoga dana za sve razrede nalazi na na poveznici PRVI DAN NASTAVE

Molim roditelje koji još nisu podmirili dugovanja za školsku kuhinju i produženi boravak da to svakako naprave prije potpisivanja ugovora za novu školsku godinu.