MOLIMO RODITELJE KOJI NISU PRIMILI UPLATNICE, DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE (trenutno zbog bolovanja na adresu e-pošte: ljiljana.crnogaj-maredndic@skole.hr).

« Studeni 2021 »

PREHRANA U ŠKOLSKOJ KUHINJI
Autor: Zoran Čorkalo, 3. 9. 2021.

Prvi će dan nastave učenici (roditelji) dobiti ugovore za prehranu za 2021./2022. školsku godinu. Uvjet za potpisivanje novoga ugovora bit će nepostojanje dugovanja iz protekle školske godine, a krajnji rok za podmirenje bit će 13. rujna. Roditelji se o stanju duga mogu informirati pozivom na broj telefona 4854 186 (br. 3 za računovodstvo). Bez obzira na dugovanje prvi će tjedan svi učenici, odnosno svi oni koji bi u novoj školskoj godini htjeli sklopiti novi ugovor, moći koristiti prehranu u školskoj kuhinji.

Prehrana će u punom obimu (doručak, ručak, užina) biti organizirana od utorka. Jelovnik za prvi tjedan bit će ponešto drugačiji od dosadašnjih, a razlog tome su radovi na plinskoj instalaciji. Naime, od ove godine naša škola prelazi na plinsko grijanje. Radovi oko uvođenja plina još traju i bit će završeni do kraja prvoga tjedna nastave što znači da je i naša kuhinja bez plina. Informaciju o završetku radova dobio sam tek početkom rujna do kada su radovi trebali biti završeni. Prema tome u prvom će tjednu biti nešto više obroka iz pećnice, nešto više gotovih i polugotovih jela, odnosno jela koja ne zahtijevaju upotrebu plinskih kuhala.