NAŠE UČITELJICE NA CARNET USERES CONFERENCES 2021. - NOVE PRILIKE!
Autor: Zoran Čorkalo, 19. 11. 2021.

Ovogodišnji CUC 2021 okupio je  čitav niz stručnjaka na raznim područjima pa su osim profesora, nastavnika i ravnatelja škola, konferenciji nazočili i znanstvenici, sistemski inženjeri CARNET-a te stručnjaci iz ICT-a.
Izuzetno smo ponosni što su kroz svoja interaktivna izlaganja uz primjere dobre prakse predavačice bile naše učiteljice: učiteljica mentorica Henrieta Herjavec Rubčić, učiteljica Natalia Rogoznica Nađ i prof. informatike Vjera Barbir Alavanja.
Učiteljice Henrieta i Natalia pezentirale su u kategoriji Održivi razvoj - tehnika u službi zelene škole s temom Zeleni i održivi razvoj u osnovnoj školi primjerima dobre prakse, a učiteljica Vjera u kategoriji Tehnologija na rubu obrazovanja s temom Mi p(r)oučavamo AI, a vi? i u kategoriji Hibridno i fleksibilno obrazovanje s temom Khan Academy- izazov ili novo normalno?
S održivim razvojem u našoj školi započelo se 2016. u suradnji sa SDNDH sudjelovali smo u kampanji snimanja i predstavljanja 17 globalnih ciljeva, snimili smo 17 videa s poznatim osobama.
 Na konferenciji je za uvod prikazan 9. cilj koji je snimljen s Matom Rimcem i našom učenicom Loreien Naumovski.
POGLEDAJTE VIDEO https://youtu.be/Y0LASdEnujI
Školska e-knjiga nastala je u Erasmus+ M-Learning projektu koja je bila prezentirana na konferenciji te je time ujedno na taj način izvršena diseminacija projekta.
Na konferenciji pod nazivom NOVE PRILIKE! naše su učiteljice dobile puno novih znanja, ideja i novih prilika za napredak naše škole.
#CarnetUsersConferences