« Srpanj 2020 »

RASPORED ZVONJENJA

NOVA OBITELJSKA PRAVILA U IZVANREDNOM OKRUŽENJU
Autor: Zoran Čorkalo, 25. 3. 2020.

Osim što su naši učitelji angažirani oko pripreme i izvođenja nastave na daljinu stignu se baviti i dodatnim aktivnostima. Tako promišljaju o novim okolnostima izvođenja nastave, o mogućim i nemogućim uvjetima izvođenja nastave na daljinu, o primjeni različitih digitalnih alata, o nadoknadi socijalnog kontakta u virtualnom svijetu, a posebno brinu o tome kako su naši učenici proživjeli i kako proživljavaju teške situacijje izazvane nedavnim potresom i stalnom prijetnjom od zaraze. Vrlo složenu i tešku situaciju naši učitelji pokušavaju  ublažiti svakodnevnim kontaktom s našim učenicima pružajući im podršku i utjehu. O svemu tome piše i naša učiteljica 3. b razreda Sanela Škevin koja pored svega stiže i na taj način pomoći našim učenicima i njihovim roditeljima. Najnoviji članak objavljen na Školskom portalu možete pročitati OVDJE.