preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Gundulića Zagreb

Login
KUĆNI RED ŠKOLE

VAŽNO!

PRILIKOM DOLASKA U ŠKOLU

PRATITE NAS

FACEBOOK STRANICA ŠKOLE

 


 

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Korisni linkovi
RADNO VRIJEME

RADNO VRIJEME RAVNATELJA I ŠKOLSKE PSIHOLOGINJE

SNIMI I UČITAJ QR KOD!


 

KALENDARI

 


KALENDAR AKTIVNOSTI

 

Natjecanja

Možete li zamisliti školu bez natjecanja, bez želje da ono što radite uspoređujete s nekim, da se okušate u izazovu znanja i vještina? Vjerujemo da možete. Ali zamisliti školu bez druženja, stjecanja novih prijatelja i nezaboravnih iskustava? To nikako!

Navest ćemo Vam neke uspjehe naših učenika na različitim natjecanjima. Naravno, ovo su samo brojke koje bi mogle jako dobro poslužiti nekom statističaru. Nažalost, sva iskustva doživljaje i osjećaje nismo u mogućnosti prenijeti Vam. Stoga Vam preostaje da potražite nekoga od njih i uvjerite se u Coubertenovu izjavu "Važno je sudjelovati!"

NATJECANJA ŠK.GOD.2012./20113

Državno natjecanje Gradska natjecanja
HRVATSKI JEZIK
Antonija Pupačić, 8. a – 7. mjesto
LIKOVNA KULTURA
Anita Martinec Slako, 5. a
Inja Van Der Bremt, 5. a
Tihomir Galešić, 6. a
Konrad Alexandar Kiss, 6. a
Karmen Kunčić, 6. a
Luka Mitar, 6. a
Mihovil Pupačić, 6. a
Josip Pardon, 6. a
Luka Prostran, 6. a
Sara Supina, 6. a
Pavla Tafra, 6. a
Timotej Tomašković, 6. a
Dina Gazal, 8. a
Lucija Blažinić, 8. b
GEOGRAFIJA
Konrad Alexandar Kiss, 6. a
Ivor Vice Bulaja, 7. a
LATINSKI JEZIK
Antonija Pupačić, 8. a – 3. mjesto
GEOGRAFIJA
Konrad Alexandar Kiss, 6. a
Ivor Vice Bulaja, 7. a
Županijska natjecanja  
ENGLESKI JEZIK
Ema Šaler, 8. a
Kristijan Kauzlarić, 8. b
POVIJEST
Tomislav Ljubičić, 7. a

 
NJEMAČKI JEZIK
Iva Bulaja, 7. a – 3. mjesto
Ema Šaler, 8. a
KEMIJA
Ivor Vice Bulaja, 7. a
Lovro Škornjak, 7. a
MATEMATIKA
Konrad Alexandar Kiss, 6. a
LIDRANO
Petra Brkljač, 5. a
Max Godnić, 5. a
Mia Kapetanović, 5. a
Eva Kuvačić, 5. a
Željka Mitrić, 5. a
Roko Odak, 5. a
Dorian Šušak, 5. a
Inja Van Den Bremt, 5. a

 
BIOLOGIJA
Ivor Vice Bulaja, 7. a
Laura Primorac, 7. a
Iva Šimunović, 7. a
Natalija Štrkalj, 8. a
POMLADAK CRVENOG KRIŽA
Deni Beloša, 7. a
Dora Čelan, 7. a
Ana Fabris, 7. a
Matea Rožmarić, 7. a
Iva Šimunović, 7. a
Danijela Vurnek, 7. a
GEOGRAFIJA
Petra Brkljač, 5. a – 9. mjesto
 





 

   

            NATJECANJA ŠK.GOD.2010./2011.

LIDRANO - Neven Šoljan (7.r) - literarni rad - plasman na Državnu smotru

BIOLOGIJA - Bruno Sander (7.r) - plasman na Državno natjecanje

                     - Nikolina Kollar (7.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                     - Zrinka Richtarić (7.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                    - Dorotea Šušak (8.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                      - Bruno Čelan (8.r) - plasman na županijsko natjecanje

LATINSKI JEZIK - Ilija Ante Lovrić (8.r) - plasman na Državno natjecanje

MATEMATIKA - Konrad A. Kiss (4.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                        - Josip Pardon (4.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                        -  Takui Salakhly (6.r)- plasman na Županijsko natjecanje

                        - Vedran Šimić (6.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                        - Jelena Račić (7.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                        - Ema Igaly (8.r) - plasman na Županijsko natjecanje

                        - Jurja Bratko (8.r) - plasman na Županijsko natjecanje

PRVA POMOĆ - plasman na Županijsko natjecanje

 

 

                NATJECANJA ŠK.GOD. 2009./2010.

HRVATSKI JEZIK – Andrija Koštal (8.a)- plasman na Županijsko natjecanje

MATEMATIKA – Grigor Špalj (8.a) – plasman na Županijsko natjecanje

KEMIJA– plasman na Županijsko natjecanje:

              – Bartol Božić (7.b)

              - Jurja Bratko (7.a)

              - Jakov Tiefenbach (7.a)

              - Marko Dragić ( 8.a)

BIOLOGIJA – plasman na Županijsko natjecanje:

  • Marko dragić (8.a)
  • Tin Stanković (8.a)
  • Jurja Bratko (7.a)
  • Mihael Bobanović (7.a)
  • Dorotea Šušak (7.a)

GEOGRAFIJA – plasman na Županijsko natjecanje:

                        - Veronika Koštal (5.a)

                        - Borna Mažar (7.a)

                       - Filip Habeković (8.a)

LATINSKI JEZIK – sudjelovali na Županijskom natjecanju :

  • Baldo Šoljan (8.a) – plasman na DRŽAVNO NATJECANJE!
  • Filip Habeković (8.a)
  • Grigor Špalj (8.a)

GRČKI JEZIK -  sudjelovali na Županijskom natjecanju:

  • Valentina Grnja (8.a)
  • Marko Dragić (8.a)
  • Niko Romac (8.b)
  • Antonio Rebac (8.b)

VJERONAUČNA OLIMPIJADA –Županijsko natjecanje –osvojeno 2.mjesto

       Sudjelovali: Monika Keserović, Marko Dolić, Dorotea Šušak, Paola Okanović

LIDRANO – MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE

Sudjelovali :

Literarni izraz – Iris Kodelja – plasman na županijsko natjecanje

  • Vedran Rihtarić
  • Bartul Kasapović

Lutkarska predstava „Postojani kositreni vojnik“ – Marija Magdalena Bilić,

 Paulina Jerković, Lucija Gojčeta, Ana Martinović, Petra Šalinović, Bartol Božić,

Karla Kostadinovski, Jan Kozumplik

LIKOVNI -

Najveći uspjeh postigli su učenici M. Zoričić, F.Škrget Rakić i M.Razbornik iz 8.razreda koji su sudjelovali i pobijedili na natječaju koji je raspisao Grad Zagreb a povodom proslave Dana Europe. Učenici su izradili zajednički plakat pod nazivom „ Vizuelni identitet proslave Dana Europe“ i on se našao na jumbo plakatima u našem gradu.

Svi učenici naše škole također su bili uključeni u likovni projekt  “Mreža svijeta – poruka mira“ u kojem je sudjelovalo 10 škola iz Zagreba i Dubrovnika. Učenici su oslikavali platna koja su na završnoj proslavi postavljena preko cijelog Straduna u Dubrovniku, a zbog svoje je veličine cijeli projekt prijavljen i za Guinessovu knjigu rekorda.

Osnovna škola iz Muća raspisala je jubilarni 15. Natječaj o hrvatskoj kulturnoj baštini na kojem je naš učenik Ivo Bastić osvojio 3.nagradu.

Dvadeset učenika sudjelovalo je svojim radovima na temu „Lađa moga djetinjstva“ na 49. Festivalu djeteta u Šibeniku , za što su dobili priznanja.

 

                            NATJECANJA U ŠK.GOD. 2008./2009.

PREDMET RAZRED UČENIK/ UČENICA

matematika, županijsko

4.

6.

  Vedran Šimić

 Jurja Bratko

matematika, županijsko 7.  Grigor Špalj
matematika, županijsko 8.  Nika Prugovečki

biologija, županijsko

7.  Tin Stanković, Marko Dragić,Valentina Grnja,Antonio Rebac, Dominik Pribanić, Karlo Pavičić Ravlić, Sunčica Šimić
biologija , županijsko 8. Ante Batarelo, Antonio Peček, Nika Prugovečki
engleski jezik, županijsko 8.  Nika Prugovečki 

latinski jezik, županijsko

državno

8.

 Omer Cero

 Nika Prugovečki (7.mj.)

grčki jezik   

državno

8.

 Kristina Špoljar (3. mj.)

Nika Prugovečki (9. mj.)

hrvatski jezik, županijsko 7.  Andrija Koštal
geografija, županijsko 5.  Mario Mucić
geografija, županijsko 6.  Borna Mažar
geografija, županijsko 7.  Andrija Koštal
geografija, županijsko 8.  Roman Lovrić

likovna kultura, županijsko

 

državno

4.-8.

 Vedran Šimić (4.a)

Sandra Bubnjar, Paola Okanović,Fran Penić, Fran Vodanović,  Matej Jakčin, Damjan Carev (6.c), Fran Šmit, Vjeran Tin Turk ,Lucija Gojčeta (6.a)

Katarina Žubrinić (7.a)

Sara Ćuzele Papata (8.a)

 Damjan Carev

LIDRANO, županijsko

 

 lutkari ( 6. razred)

Maria Magdalena Bilić, Petra Šalinović, Lucija Irma Gojčeta, Bartol Božić, Ana Martinović, Jakov Tiefenbach, Paulina Jerković, Karla Kostadinovski, Jan Kozumplik

 

 

 

ŠKOLSKA NATJECANJA 2007/2008.

 

PREDMET RAZRED UČENIK

MATEMATIKA, općinsko

 6.   Grigor Špalj, Marko Dragić, Karlo Pavičić Ravlić

MATEMATIKA, općinsko

4

Bruno Sander, Zrinka Rihtarić

 MATEMATIKA -općinsko,županijsko,

državno- 2. mjesto  

7. Nika Prugovečki

 MATEMATIKA

općinsko,županijsko

8.

Magdalena Igally

 BIOLOGIJA županijsko  8.

 Petra Škokić, Karla Šaler,Neven Golenić,Luka Jurković, Filip Soro, Mislav Mitrović

  BIOLOGIJA županijsko

 

državno - 4. mjesto

7.

Nika Prugovečki, Sarah Sorić, Ivana Miletić, Tena Srbić, Petar Fabris, Tena Keser,

Dominik Brlačić

Nika Prugovečki

KEMIJA 7.

Nika Prugovečki,I vana Miletić

NJEMAČKI  JEZIK županijsko 8.

Mislav Mitrović, Iris Čerfalvi

ENGLESKI JEZIK županijsko 8.

Mislav Mitrović, Santini Karla

LATINSKI JEZIK županijsko  8.

Iris Čerfalvi, Marko Kapelj, Karla Šaler

GRČKI JEZIK županijsko

državno- 1.mjesto

8.

Marko Kapelj,  Iris Čerfalvi, Luka Jurković

DAMIR POCRNIĆ

HRVATSKI JEZIK 7.

Lovrić Roman, Nika Prugovečki

LIDRANO županijsko 3

Valentina Strapajević - monolog "Đakinja prvakinja"

 LIDRANO županijsko 6. i 7. Lutkarska grupa: A.Koštal, D.Brlečić, R. Krajnović, N.Kruk, I .Livaja, M.Marunšek, S.Sorić - "Dubravka"
 LIDRANO županijsko 7.  Filmska družina : K.Kostrešević, R.Krajnović, I.Livaja, - animiranu film  "Čiji sam ja komadić"
LIDRANO županijsko 5. Petra Šalinović - literarni rad "Borba protiv dosade"
POVIJEST županijsko 8. Ida Balaž Piri, Zrinka Sojčić, Mislav Mitrović - "Zagrebačkim ulicama cesta mog života teče..."
GEOGRAFIJA županijsko

5.

6.

7.

8.

Karla Kostadinovski

Andrija Koštal

Nika Prugovečki

Valentina Kruk

 

Natjecanja 2006./2007. šk.g.

 

 

 

POVIJEST
Državno natjecanje - Esej «Hrvatski preporod»: Tea Čivrag, Zvonimir Strapajević, Petra Rajković, Ida Balaž-Piri, Filip Soro i Luka Jurković (1.mjesto na županijskom natjecanju)  
GEOGRAFIJA

Državno natjecanje  - 2. mjesto:   Andrija Koštal, 5. raz. ( 1. mjesto na županijskom natjecanju)
Županijsko natjecanje: Roman Lovrić, 6.raz.; Marko Kapelj, 7.raz.;  Josip Bajzek, 8.raz.

KEMIJA Državno natjecanje:  Tena Kovačević Čižmešija, 8.raz. 
MATEMATIKA Regionalno natjecanje - 3. mjesto: Nika Prugovečki, 6.raz. (1. mjesto na općinskom natjecanju)
Županijsko natjecanje: Dominik Pribanić, 5. raz.;   Magdalena Igaly 7.raz.
LIDRANO Državna smotra u pojedinačnim nastupima:  Roko Kunčić, 6.raz.
BIOLOGIJA  Županijsko natjecanje za 8.r. Marin Vukasović (9.)mj.
MAĐARSKI JEZIK NATJECANJE U RECITIRANJU PJESAMA  na mađarskom – 1. mjesto Ida Balaž-Piri  -
NJEMAČKI JEZIK Županijsko natjecanje za 8.r. Liridone Fejzuli (11.mj.)

 

 

Natjecanja 2005./2006. šk.g.

 

BIOLOGIJA Sudjelovanje učenika   na općinskom , županijskom
i državnom natjecanju .
Fran Šaler (8.r) –  1.mjesto na državnom natjecanju
KEMIJA Sudjelovanje učenika   na općinskom , županijskom
i državnom natjecanju .
Tena Kovačević Čižmešija (7.r.) - 9.mjesto na državnom natjecanju
Fran Stanić (7.r.) 10.mjesto na županijskom natjecannju
Rea Bingula (8.r) općinsko natjecanje
HRVATSKI JEZIK Sudjelovanje učenika   na općinskom , županijskom  natjecanju . Paula Igaly (8.r.) županijsko natjecanje
ANIMIRANI FILM Sudjelovanje učenika   na  ostvarenju filma "NE -PRILIKE"
Sudjelovanje učenika   na  ostvarenju filma "RIBEO I RIBEA"

 
Keneth Kostrešević, Lovro Kovačić, Sven Dombre, Goran Lenac - 5. razred
Marija Žižić, Marina Šumanović, Mia Martinović, martina bagović, Eva Erceg - 7. razred
LIDRANO Sudjelovanje učenika   na općinskom , županijskom  natjecanju s predstavom "Mali Princ" Zvonimir Strapajević, Filip Barić,Dora Fabijan, Dora Palić, Lana Šošić, Mia Martinović
LIKOVNA KULTURA Sudjelovanje učenika   na državnoj smotri likovnih radova . Antonio Peček (6.r)  Državna smotra
Nika Tarade (6.r.) pohvaljen rad na natječaju "Hrvatska kulturna baština"
GEOGRAFIJA Sudjelovanje učenika   na općinskom , županijskom natjecanju . Josip Bajzek (7.r.) , Nika Prugovečki (5.r) županijsko natjecanje
MATEMATIKA Sudjelovanje učenika   na općinskom , županijskom natjecanju . Fran stanić (7.r.) županijsko natjecanje
KLOKAN Sudjelovanje učenika   na m,eđunarodnom matematičkom natjecanju . Dora tomulić, Dominik Pribanić, Marko Kapelj, Magdalena Igaly, Tana Kovačević Čižmešija, Fran stanić, Domagoj Mitrović

 

Natjecanja 2004./2005. šk.g.

 

HRVATSKI JEZIK Sudjelovanje učenika sedmih razreda na općinskom i
 županijskom natjecanju poznavanja hrvatskog jezika

 
Kekuš Sara (8.r.) ,Maxim Lach (8.r) - Općinsko natjecanje
Paula Igaly (7.r.) Županijsko natjecanje
KLASIČNI JEZICI   Maxim Lach Tomislav Lazanin, Ivar RobanKrižić(8.r) -Županijsko  natjecanje
POVIJEST Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom i
 županijskom natjecanju.
Iva Kraljević (7.r.), Ivan Šumanović (8.r.) - Županijsko natjecanje

ZEMLJOPIS
Sudjelovanje učenika petih do osmih razreda  na općinskom i
 županijskom natjecanju.
 Damir Pocrnić , Magdalena Igaly, Filip Sorić (5.r.)-županijsko natjecanje
Tena Kovačević Čižmešija, Janko Gašpar, Fran Stanić, (6.r.),
Fran Šaler, Jasmin zukić, domagoj Puškarić (7.r.)
Stjepan Ivanić, Tara Brezovac(8.r.)

MATEMATIKA

Sudjelovanje učenika petih do osmih razreda  na općinskom i
županijskom natjecanju.
Nika Prugovečki (4.r)regionalno natjecanje
Magdalena Igaly (5.r) županijsko natjecanje
Martin tutek (8.r) županijsko natjecanje
VJERONAUK   regionalno natjecanje

KEMIJA

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom i županijskom
natjecanju .

Benedict Rak (7.r.) - 10. mj. na županijskom natjecanju
NJEMAČKI JEZIK Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom i županijskom
natjecanju .
Ivar Robann Križić (8.r) Županijsko natjecanje
PRVA POMOĆ Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom i županijskom
natjecanju .
Mirna Kirasić,Ivana Petyo, Martina Podvorec, Dorotea Gašpar, Dora Panić, Ana Marija Cuglin, Josipa Pleša

 


Natjecanja 2002./2003. šk.g.

 

HRVATSKI JEZIK Sudjelovanje učenika sedmih razreda na općinskom i
 županijskom natjecanju poznavanja hrvatskog jezika
 i učenika petih razreda na općinskim i županijskim
susretima "LIDRANO".
Pohvala i priznanje za  školske novine "Zadnja klupa"
 i malim lutkarima - učenicima 6.r.(Hrvoje Antolović,
Luka Dolić, Ivan Šumanović, Larisa Brlečić, Karlo Vavra ) za
predstavu "Čiji sam ja komadić"

 

ENGLESKI JEZIK

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na županijskom i
državnom  natjecanju.

Ivo Štimac (8. b) - 3. mj. na županijskom i 4. mj. na državnom natjecanju

POVIJEST

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom i
 županijskom natjecanju.

 

ZEMLJOPIS

Sudjelovanje učenika petih do osmih razreda  na općinskom i
 županijskom natjecanju.

Tina Ninić, 7. a – 8. mj. na županijskom natjecanju

MATEMATIKA

Sudjelovanje učenika petih do osmih razreda  na općinskom i
županijskom natjecanju.

Damjan Murković (8.r.) - 3.mj na županijskom i
 5.mj. na državnom natjecanju

FIZIKA

Sudjelovanje učenika  osmih razreda  na općinskom  natjecanju.

Damjan Murković (8.r) – 2. mj. na općinskom natjecanju

KEMIJA

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom i županijskom
natjecanju .

Benedict Rak (7.r.) - 10. mj. na županijskom natjecanju

LIKOVNA KULTURA

Sudjelovanje učenika sa svojim radovima na državnom 
natjecanju "LIK 2003"
 

 

Državna priznanja su dobili:
Jasmin Zukić(5. a),  Domagoj Mitrović (5. a)
Stjepan Ivanić (6. b), Martina Ranić (6. b ) i
Klara Romac( 7. a )

 
BIOLOGIJA Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom , županijskom
i državnom natjecanju .
Benedikt Rak (7.r) – 2. mj. na županijskom i 8.mj. na državnom
 

 

 Natjecanja 2001./2002. šk.g.
 

HRVATSKI JEZIK Sudjelovanje učenika sedmih razreda na općinskom i
 županijskom natjecanju poznavanja hrvatskog jezika
 i učenika petih razreda na općinskim i županijskim  
susretima  "LIDRANO".
Pohvala i priznanje za  školske novine
"Zadnja klupa"

 

NJEMAČKI JEZIK

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na županijskom natjecanju.
 

ENGLESKI JEZIK

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na županijskom natjecanju.

Karolina Horvatin  - 5. mj. na županijskom natjecanju

KLASIČNI JEZICI

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na županijskom natjecanju.
 

POVIJEST

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom i županijskom natjecanju.

Matko Šuflaj - 3. mjesto na županijskom natjecanju

ZEMLJOPIS

Sudjelovanje učenika petih do osmih razreda  na općinskom i županijskom natjecanju.

Hrvoje Antolović (5.r.) - 6.mj. na županijskom natjecanju
Stjepan Ivanić(5.r.) - 7.mj. na županijskom natjecanju

MATEMATIKA

Sudjelovanje učenika petih do osmih razreda  na općinskom i županijskom natjecanju.

Damjan Murković (7.r.) - 2.mj na županijskom i
 8.mj. na državnom natjecanju

FIZIKA

Sudjelovanje učenika  osmih razreda  na općinskom  natjecanju.
 

KEMIJA

Sudjelovanje učenika osmih razreda  na općinskom  natjecanju.
 

INFORMATIKA

Sudjelovanje učenika  osmih razreda  na  županijskom i državnom natjecanju
, te na smotri softverskih radova

Davor Cihlar(8.r.)- 3.mj. na županijskom
i 8.mj. na državnom natjecanju

VJERONAUK

Sudjelovanje učenika šestih do osmih razreda na Vjeronaučnoj olimpijadi

Martina Horvat, Damjan Murković, Ivo Štimac,
Katarina Krpan i Tena Tarade
 - ekipno 1. mj. na državnoj olimpijadi

ŠAH

Sudjelovanje učenika petih do osmih razreda  na prvenstvu Zagreba
Damjan Murković,Martina Arar, Vlatko Murković i Martrin Tutek
- ekipno 9.mj.

MLADEŽ CRVENOG KRIŽA

Sudjelovanje učenika šestih razreda  na općinskom  natjecanju.

Sara Barba ,Mia Rak,Vinka Juričić,Marina Marjanac
Tadej Mijić,Zvonimir Ninić,Jelena Pavičić i Iva rajčević
-ekipno 2.mj

 

preskoči na navigaciju