« Srpanj 2020 »

VIRTUALNE UČIONICE
Autor: Zoran Čorkalo, 16. 3. 2020.

Prijava na Office365 za škole i uključivanje u virtualne učionice pomoću aplikacije Teams je moguća. Postupak uključivanja opisan je u ranijim objavama. Ako se i dalje ne budete mogli prijaviti, slobodno se obratite mailom s kratkim opisom problema. Krajnji rok za uključivanje u virtualne učionice je u utorak do 18.00 sati. Učenici koji i nakon toga roka ne budu uključeni u svoje virtualne učionice neće moći pratiti nastavu u punom opsegu, a njihova neprisutnost u virtualnim učionicama smatrat će se izostankom s nastave.

Od srijede naša će škola u punom opsegu postati virtualna, no time ništa manje stvarna. U njoj će vrijediti slična pravila kao i u uobičajenim okolnostima. Učenici će pratiti gradivo prema uputama svojih učitelja, pratit će digitalne i televizijske sadržaje, imat će aktivnosti za koje će biti vrednovani bilješkama u e-Dnevniku.

Nadam se da ćemo uspješno prebroditi sve teškoće. Važno je sačuvati prisebnost, a u izvršavanju svakodnevnih obveza pokazati strpljenje i odgovornost. U ovom je trenutku najvažnije da iz ove situacije izađemo sa što manje posljedica po naše zdravlje i zdravlje naših najbližih.