UPIS U 1. RAZRED

ZA ŠK. GOD. 2018./2019.

Obavijest Gradskog ureda za obrazovanje

Poziv roditeljima

Termini testiranja za upis u 1. razred:

- 29. 5. u 10.00 sati

- 6. 6. u 16.00 sati

Za testiranje roditelji mogu prijaviti djecu školskoj psihologinji Ireni Rasonji bez obzira na pregled kod školske liječnice. Ostali će termini testiranja u školi biti objavljeni naknadno.

23. OŽUJKA 2018. GODINE ZAVRŠEN JE JAVNI POZIVI ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE TERENSKE  NASTAVE.

OTVARANJE PONUDA ODRŽAT ĆE SE 10. TRAVNJA U 10.40.

ODABIR DAVATELJA USLUGE ODRŽAT ĆE SE NA RODITELJSKOM SASTANKU 13. TRAVNJA U 17.00 SATI.

ZDRAVLJE

ŠKOLSKA AMBULANTA

ŠKOLSKA LIJEČNICA

PREVENCIJA OVISNOSTI

(PREUZMI KLIKOM NA SLIKU)

« Srpanj 2018 »

UPIS U SREDNJU ŠKOLU

KORISNE INFORMACIJE I LINKOVI ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU

MREŽNA STRANICA NACIONALNOG INFORMACIJSKOG SUSTAVA PRIJAVA I UPISA U SREDNJE ŠKOLE

SVE O UPISIMA U SREDNJE ŠKOLE 2018./2019. ŠKOLSKE GODINE

KALENDARI

ŠKOLSKA GODINA 2017./2018.

KALENDAR AKTIVNOSTI

PROJEKT SLIKOVNICA

U OŠ Ivana Gundulića i ove godine smo uspješno osmislili Tjedan hrvatske knjige projektom Slikovnica. To je zadnji tjedan mjeseca travnja kada je u našoj školi posebno zanimljivo.

Svi učenici nižih razreda uključili su se u ovaj projekt čiji je cilj poticanje čitanja, upoznavanje slikovnice kao najintimnijeg medija i procesa nastanka priče i ilustracije.

Školska knjižničarka pripremila je legende iz naše književnosti kao poticaj za pisanje, a učiteljice su ih čitale u razredima. Prvašići su se upoznali s bićima iz hrvatske predaje i crtali njima najzanimljivije likove. Ostali učenici su svoju kreativnost pretočili u prekrasne priče i ilustracije. Tako su nastale razredne slikovnice.

Kruna projekta bila je prezentacija i izložba uradaka naših najmlađih učenika. Posebno zanimljiva bila je slikovnica učenika mađarskog odjela napisana dvojezično – na hrvatskom i mađarskom jeziku.

Sadržaj projekta bio je novi poticaj za istraživanje i razvijanje kreativnih vještina učenika što se uklapa u jednu od osnovnih odgojno-obrazovnih zadaća naše škole.

E- LEKTIRA

Iako je većina nas nastavnika pobornik čitanja klasičnih knjiga, moramo se prilagoditi novim generacijama i "čudima" tehnologije. Jedno od njih je i  LEKTIRA NA  INTERNETU (naročito za one koji nikako ne mogu naći traženu knjigu u knjižnici).

Dakle, ovo je  mali podsjetnik da se do knjige osim u knjižnici može i preko eLektira. Logirajte se koristeći svoj stari elektronički identitet -  ime.prezime@skole.hr. Iskreno se nadamo da svoju lozinku svi znate. Ugodno čitanje!