JAVNI POZIV

Povjerenstvo za provedbu višednevne terenske nastave objavljuje javni poziv za višednevnu terensku nastavu osmog razreda. Rok za dostavu ponuda je 15 radnih dana od dana objave - od 19. listopada 2018. godine do 9. studenoga 2018. godine. Detalje javnoga poziva možete vidjeti pod poveznicom

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE.

PROGRAM JAVNIH POTREBA U OSNOVNOM ODGOJU I OBRAZOVANJU GRADA ZAGREBA ZA 2018.

« Studeni 2018 »

INFORMACIJE

INFORMACIJE ZA RODITELJE

PREDMETNI UČITELJI

RAZREDNICI

Podatci o školi
Jasna Atanasov / datum: 12. 7. 2007.

Škola je sagrađena 1961. godine. Smještena je u dvorištu Gundulićeve ulice. Posjeduje veliko dvorište, dva betonska igrališta , zabavni park za malđi uzrast i novoobnovljenu sportsku dvoranu.

U prizemlju škole je bagavaonica i školska kuhinjna gdje se svakodnevno pripremaju topli obroci prema normama zdrave prehrane.Tu je i knjižnica i kutak za slobodno vrijeme.

Na tri kata škole smješteni su kabineti i učionice opremljeni  video opremom-računalima i projektorima, a posjedujemo i "pametnu ploču".Učiomica su klimatizirane.

Ispred učionica ,na prostranim svjetlim hodnicima nalaze se učenički ormarići

Škola posjeduje umreženu informatičku učionicu s internetom i bežičnu mrežu dostupnu svakom učeniku

Povodom Svjetskog dana učitelja 2003. godine ministar prosvjete i športa , dr.sc.Vladimir Strugar dodijelio je priznanja ustanovama i osobama koje su se istakle u svom odgojno - obrazovnom radu. Između 10 osnovnih škola priznanja je primila i naša škola.

.

[OPŠIRNIJE]