« Srpanj 2020 »

RASPORED NASTAVE NA DALJINU ZA SRIJEDU, 18. OŽUJKA
Autor: Zoran Čorkalo, 17. 3. 2020.

Od sutra, tj. od srijede, 18. ožujka počinje nastava na daljinu u punom opsegu. Učenici razredne nastave već imaju nastavu na daljinu putem svojih uhodanih komunikacijskih kanala. Svi učenici od 5. do 8. razreda uključeni su u svoje virtualne razredne učionice preko aplikacije Teams. Učenici predmetne nastave svaki će dan imati nastavu na daljinu iz nastavnih predmeta po važećem rasporedu sati. Učenici će za određeni dan imati obvezu pregledati zadatke iz onih premeta koje imaju po važećem rasporedu sati za taj dan. To ne moraju učiniti u vrijeme kad po rasporedu imaju određeni predmet, već je važno da sve predmete koje imaju određeni dan pregledaju tijekom toga dana, odnosno po uputi predmetnoga učitelja. Raspored sati možete pogledat pod sljedećom poveznicom RASPORED SATI.

Nastavu uživo i neposredan kontakt ništa ne može nadoknaditi, no prihvatimo ovaj oblik nastave kao oblik nastave koji u nastalim okolnostima može pridonijeti kontinuitetu odgojno-obrazovnih nastojanja.

Sretno svima u novom okružju virtualnih učionica! Čuvajte sebe i svoje bližnje!

Na mrežnim stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljeni su rasporedi nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporedi emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa.

Raspored nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu za srijedu, 18. 3.

5. RAZRED 6. RAZRED 7. RAZRED 8. RAZRED

Raspored emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa za srijedu, 18. 3.

RAZREDNA NASTAVA HRT 3
PREDMETNA NASTAVA Sportska TV