« Srpanj 2020 »

RASPORED NASTAVE NA DALJINU ZA PETAK, 20. OŽUJKA
Autor: Zoran Čorkalo, 19. 3. 2020.

Za PETAK, 20. ožujka učenici predmetne nastave dobit će radne materijale i zadatke od svojih predmetnih učitelja po važećem rasporedu sati (RASPORED SATI). Učenici će za taj dan imati obvezu pregledati zadatke iz onih predmeta koje imaju po rasporedu sati za taj dan. To ne moraju učiniti u vrijeme kad po rasporedu imaju određeni predmet, već je važno da sve predmete koje imaju određeni dan pregledaju tijekom toga dana, odnosno po uputi predmetnoga učitelja.

Na mrežnim stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljeni su rasporedi nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporedi emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa.

Raspored nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu za petak, 20. 3.

5. RAZRED 6. RAZRED 7. RAZRED 8. RAZRED

Raspored emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa za petak, 20. 3.

RAZREDNA NASTAVA HRT 3
PREDMETNA NASTAVA Sportska TV

Ako se tremini održavanja/emitiranja pojedinih nastavnih sadržaja preklapaju, učenik će odabrati jedan, a drugi može pogledati kad stigne. Dakle, vrijeme održavanja/emitrianja pojedinih nastavnih sadržaja ne obvezuje učenike da te iste sadržaje gledaju/prate u realnom vremenu. Svi se sadržaji mogu pogledati i naknadno.