UPLATNICE ZA 10. MJESEC

ZA PREHRANU I PRODUŽENI BORAVAK POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

11. 11.

12. 11.

POSLANE SU UPLATNICE ZA PRODUŽENI BORAVAK ZA 5. I 6. MJESEC PREMA NAPUTKU GRADSKOG UREDA ZA OBRAZOVANJE

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.

« Prosinac 2020 »

ŠTO NAPRAVITI U SLUČAJU POTRESA

UČIONICE / ŠKOLSKO DVORIŠTE

ZAPOČINJU TESTIRANJA ZA UPIS U 1. RAZRED
Autor: Zoran Čorkalo, 30. 5. 2020.

Poštovani roditelji budućih prvašića!

Od 1. lipnja u našoj školi započinju testiranja djece za upis u 1. razred osnovne škole. Svi roditelji koji pripadaju našem upisnom području o tome su obaviješteni, a s onima s kojima smo uspostavili kontakt dogovorili smo i termine testiranja. Mole se roditelji koji pripadaju našem upisnom području, a još se nisu javili, da to naprave što prije.

Roditelji će s djecom dolaziti prema dogovorenim terminima u razmaku od pola sata. Testiranje će biti u uredu školske psihologinje Irene Rasonje koji se nalazi na 1. katu škole. Mole se roditelji da poštuju dogovoreno vrijeme dolaska i s obzirom na mjere zaštite koje su u skladu s uputama Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo. Roditelj koji dođe s djetetom ranije od dogovorenoga termina, pričekat će u prostoru za boravak u prizemlju škole. Kad jedan roditelj s djetetom završi razgovor, drugi roditelj s djetetom iz prostora za boravak odlazi na 1. kat do ureda psihologinje.

Dok psihologinja bude s djetetom, roditelj će u prostoru ispred ureda popunjavati određene upitnike i moći će dobiti dodatne informacije o školi od naše pedagoginje Ines Vujasinović.

I s roditeljima i djecom koja pripadaju nekom drugom upisnom području, a žele upisati našu školu također ćemo imati dogovorene termine razgovora. To nije testiranje (Vi ćete to napraviti u školama kojima po upisnom području pripadate!), već se radi o svojevrsnom predstavljanju koje će nam pomoći u slaganju budućih razrednih odjeljenja prvih razreda.

Veselim se budućoj suradnji,

Zoran Čorkalo, ravnatelj