11. PROSINCA 2020. GODINE OBJAVLJENE SU OBAVIJESTI O TESTIRANJU KANDIDATA

UPLATNICE ZA 12. MJESEC POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

ZA PRODUŽENI BORAVAK   5. 1.

ZA PREHRANU 11. 1.

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.   HVALA!

« Siječanj 2021 »

POMOĆ STRADALIMA U POTRESU
Autor: Zoran Čorkalo, 10. 1. 2021.

Naši učenici i roditelji, iako i sami pogođeni potresima, najprije onima iz ožujka, a onda nizom potresa od 28. prosinca naovamo, vrlo su brzo svoju pažnju usmjerili prema potrebitima u banijskom kraju. Pojedini su se razredi samostalno organizirali i svoju pomoć usmjerili prema konkretnim obiteljima, jedni su se pridružili inicijativi škole da svoju pomoć također usmjere prema konkretnim obiteljima, drugi su pak usmjerili svoju pomoć prema kuharima i volonterima, a gotovo su svi prihvatili akciju škole koja se odnosila na prikupljanje raznih prehrambenih i higijenskih potrepština i odjeće. Naši su učenici, roditelji i djelatnici škole još jednom pokazali veliko srce i nesebičnost u trenutku kad je to najpotrebnije. Učenici i roditelji 4. a i 6. b razreda pomogli su dvjema obiteljima, učenici i roditelji 3. b razreda donirali su namirnice za kuhare, učenici i roditelji 1. b, 3. a i hrvatsko-mađarskih razreda pomažu jednoj obitelji, a ostali razredi također su pripravni pomoći konkretnim obiteljima i čekaju svoju priliku. Akcija prikupljanja potrepština i odjeće završila je 8. siječnja. Sve su potrepštine razvrstane i spakirane, a u sljedećem tjednu bit će prevezene do jednog od distribucijskih centara. Hvala svima koji su iskreno i nesebično sudjelovali u akcijama pomoći i koji će još pomoći. Posebno sam ponosan na sve naše učenike koji su se iskazali u svim akcijama. Jednu od poruka zahvale možete pročitati pod poveznicom Dragi učenici.