11. PROSINCA 2020. GODINE OBJAVLJENE SU OBAVIJESTI O TESTIRANJU KANDIDATA

UPLATNICE ZA 12. MJESEC POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

ZA PRODUŽENI BORAVAK   5. 1.

ZA PREHRANU 11. 1.

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.   HVALA!

« Siječanj 2021 »

POČETAK DRUGOG POLUGODIŠTA
Autor: Zoran Čorkalo, 17. 1. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Bliži se početak nastave u drugom polugodištu koji je ove godine otežan iz više razloga. Epidemiološka situacija još nam uvijek nameće svoja pravila ponašanja, a nedavne potresne aktivnosti dodatno nas čine zabrinutima. S epidemijom se znamo nositi i u drugom će polugodištu vrijediti iste epidemiološke mjere koje smo već svi usvojili i koje svi primjenjujemo. Drugi val potresa dodatno nas je zabrinuo i opasno poljuljao ionako već poljuljan osjećaj sigurnosti. Ipak kao nešto pozitivno i nešto što nas može ohrabriti je činjenica da nam je škola dobro i da se u njoj možemo osjećati sigurno. Ohrabrujuća je i činjenica da su pokrenute aktivnosti u smislu osiguranja puta do škole. Fasade i krovišta se čiste i osiguravaju kao što će se osigurati i prolazi ispod najoštećenijih zgrada. Time je inicijativa Siguran put do škole ostvarila jedan dio svojih zahtjeva, a i ostali su zahtjevi također ozbiljno razmotreni i poduzete su mjere prema njihovu ostvarenju.

Nastava u drugom polugodištu ne počinje na isti način za sve naše učenike. Učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) od 18. siječnja dolaze u školu i imaju nastavu u punom opsegu, što znači od jutarnjeg dežurstva do popodnevnog dežurstva u produženom boravku, odnosno od 7.00 do 17.00 sati. S učenicima ćemo prvi nastavni dan razgovarati i pripremiti ih na vježbu evakuacije. S učenicima će osim njihovih učitelja i učiteljica razgovarati i naš stručni tim kao i ravnatelj Škole.

Za učenike predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) određeno je da će se nastava u prvom tjednu (od 18. do 22.) održavati na daljinu. Nastava na daljinu za učenike predmetne nastave u cijelosti će se izvoditi prema aktualnom tjednom rasporedu sati, i to putem videopoziva u aplikaciji Teams. Detalje o izvođenju nastave na daljinu možete pogledati pod poveznicom Nastava na daljinu.

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju – učitelji, stručni tim, administrativno osoblje i ravnatelj.

Želim nam svima miran početak nastave na koji se god način ona izvodila!